Lider energetyki, oświetleń i ogrodzeń

O NAS

Tradycja i doświadczenie

Historia Elbrox sięga 1983 roku. Firma przechodząc przez lata liczne zmiany i ewoluując nabrała bogatego doświadczenia. Pierwotnie firmę założył Bronisław Bobiński, a od 2005 roku działalnością po śmierci męża kierowała Henryka Bobińska. W 2016 roku działalność gospodarcza została przekształcona w jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od 1 lipca 2016 r. firma prowadzi działalność w obecnym kształcie, jako Elbrox Henryka Bobińska Operator Sp. z o.o.

Wykwalifikowana kadra i bogate zaplecze sprzętowe

Profesjonalizm i wysokie kwalifikacje pracowników Elbrox pozwalają na udział w wielu inwestycjach prowadzonych przez renomowane firmy branży budowlanej z kraju, jak i z zagranicy.

Filarem Spółki jest fachowy personel, który mając do dyspozycji bogate zaplecze sprzętowe gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez Spółkę usług.

Najwyższa jakość usług

Dzięki dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług z ELBROX kojarzone są dzisiaj: doświadczenie i profesjonalizm. Koncentracja siły na nieustannym rozwoju oraz dbałość o każdy szczegół pozwalają Spółce na osiąganie doskonałych efektów.

Zdobyte doświadczenie oraz wypracowana marka pozwala Elbrox na realizację strategii stałego rozwoju.

OFERTA

Nasza oferta obejmuje usługi:

1. Energetyczne

-sieci wysokiego, średniego i niskiego napięcia,

-trakcje kolejowe,

-stacje transformatorowe.

2. Oświetleniowe

-oświetlenie dróg, mostów, tablic drogowych,

-oświetlenie nawigujące na lotniskach,

-oświetlenie obiektów przemysłowych, mieszkalnych i użyteczności publicznej.

3. Sygnalizacyjne

-sygnalizacja świetlna drogowa,

-sygnalizacja ruchu kolejowego,

-aktywne znaki przejścia dla pieszych.

4. Telekomunikacyjne

-telekomunikacja miejscowa i dalekosiężna.

5. Ogrodzeniowe

-ogrodzenia dróg, autostrad ,

-ogrodzenia lotnisk i obiektów wojskowych.

6. Zabezpieczeniowe

-zabezpieczenia antykorozyjne,

-malowanie słupów kratowych.

NASZE PRACE

KONTAKT

 

PREZES ZARZĄDU

Leszek Kozłowski

mobile: 600 388 598

l.kozlowski@elbrox.pl

Dyrektor ds. finansowych

Krystyna Błażejewska

tel. 52 33 33 270

mobile: 664 128 543

k.blazejewska@elbrox.pl

Księgowość/ Kadry

Magdalena Suchomska

tel. 52 33 33 270 wew. 23

mobile: 666 810 350

ksiegowosc@elbrox.pl

kadry@elbrox.pl

m.suchomska@elbrox.pl

Joanna Szatkowska

tel. 52 33 33 270 wew. 23

j.szatkowska@elbrox.pl

Dział kosztorysowania i ofert

Specjalista ds. zakupów i ofertowania

Andrzej Spichalski

mobile: 660 749 582,

tel.52 33 33 270 wew. 18

elbrox@elbrox.pl

Kosztorysant/ Pracownik administracyjny

Paulina Brusiewicz

tel. 52 33 33 270 wew. 18

brusiewicz@elbrox.pl

Specjalista ds. zakupów i ofertowania

tel. 52 33 33 270

mobile: 795 103 822

zamowienia@elbrox.pl

Administracja

Pracownik administracyjny

Julita Wiewiórka

Tel. 52 33 33 270

administracja@elbrox.pl

Kierownicy robót

Maciej Delengowski

mobile: 606 675 946

m.delengowski@elbrox.pl

Łukasz Jankowski

mobile: 608 739 127,

jankowski@elbrox.pl

Paweł Koepke

mobile: 668 319 951,

p.koepke@elbrox.pl

Michał Zielka

mobile: 606 138 985,

zielka@elbrox.pl

Grzegorz Wróbel

mobile: 600 286 129,

wrobel@elbrox.pl

Krzysztof Orzechowski

mobile: 795 100 237,

orzechowski@elbrox.pl

Specjalista ds. ISO

Julita Wiewiórka

tel. 52 33 33 270

administracja@elbrox.pl

Konserwacja sygnalizacji

Grzegorz Wróbel

mobile: 600 286 129

tel. 52 33 33 270

wrobel@elbrox.pl

Zabezpieczenia antykorozyjne

Krzysztof Małgorzewicz

mobile: 503 054 014

malgorzewicz@elbrox.pl

Magazyn

Magazynier

Kazimierz Szczepański

tel. 52 33 33 270

mobile: 784 013 741

magazyn@elbrox.pl

PYTANIA

3 + 15 =

Dane rozliczeniowe

ELBROX Henryka Bobińska Operator Sp. z o.o.

ul. Witosa 7A, 86-100 Świecie

NIP 5592044412 REGON 364848930, KRS 0000623772

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wysokość kapitału zakładowego: 8 590 000,00 PLN